2018

Sunati-ne

sau trimiteti-ne un mesaj in rubrica de contact.

0740 049 540
Articole recente
Cele mai comentate
 • Dobrogea, Bucurosi prin Romania

  Mulțumim invitației partenerilor noștri Radio Cluj de a discuta despre proiectul educativ de promovare a traditiilor “Drag de România”.  Gazda noastră, Rodica Tulbure ne-a prileguit un moment de drag în cadrul emisiunii “Sesam, deschide-te”, din 10 februarie.

 • Vezi comunicatele noastre de presa

 • Bucuroși, prin România

  Unul dintre cele mai de suflet dintre proiectele anului 2018 este Drag de România, proiect educativ de promovare a tradițiilor românești. Începând cu luna mai, proiectul se redenumește “Bucuroși, prin România”

 • Publicatiile noastre

  citeste online Revista Alegria nr. 2
 • Mai multe fotografii din timpul activitatilor noastre

Leave Your Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.