Membrii nostri

• Staff-ul nostru

bucuros de educatie
  • Voluntariatul este una dintre direcţiile cele mai importante ale Asociaţiei Alegria.

• Creăm contexte și credem în ideea de a forma oameni pentru comunitate. De-a lungul timpului, au venit înspre noi oameni interesanți, pasionați de ceea ce fac și care, prin ideile lor, prin creativitatea lor, îmbogățesc și dezvoltă proiectele noastre. Iată-i pe câțiva dintre voluntarii noștri:

• Delia Bob
      Presedinte

Momentul împărtășit cu ceilalți contează cel mai mult pentru mine când fac voluntariat. Să fii voluntar înseamnă să fii parte din libertatea și bucuria celorlalți.

• Nicoleta Lese
      Membru Asociat

Voluntariatul este pentru mine un job al sufletului îndeplinit cu responsabilitate, bunătate , creativitate și, nu în ultimul rând, înseamnă multă muncă de echipă, făcută cu dedicare și altruism.

• Momente alegre in 2019
    • Proiecte educative103 Hours